Sylwia i Sebastian

Z Sylwią i Sebastianem po raz pierwszy spotkaliśmy się na piwku na rzeszowskim rynku od razu wiedzieliśmy, że nadajemy na tych samych falach. Ogólnie impreza była ekstra a goście cudowni i bardzo życzliwi. 

Kinga i Paweł

Kolejna para, którą będziemy wspominać długie lata. Bardzo miło nam się współpracowało czego owocem są ładne kadry z nad stawu i podczas leśnego spaceru :) 

Karina i Mateusz

Karina i Mateusz to nasza zaprzyjaźniona para. Było nam bardzo miło uczestniczyć w tak ważnym dla nich dniu. Na plener udaliśmy się nad jezioro Tarnobrzeskie do przystani. Tam łódka wybraliśmy się na środek jeziora. Spokój na wodzie jest niezwykły można odlecieć w chmury :)

Magda i Marcin

O naszej parze moge powiedzieć tylko tyle, że Magdzie prawie nigdy nie schodzi uśmiech z twarzy co widać na klipe, a Marcin to przesympatyczny i pomocny "gość" a świadczy o tym fakt, że pomógł nam targać cieżki sprzet na połonine caryńska gdzie byliśmy zrobić ujecia plenerowe. Wesele było świetne a goście bawili sie do samego rana. Zapraszamy do obejrzenia klipu z ich uroczystego dnia!